Vprašanje: Miša

| | Categories: Vprašanja in odgovori

Lep pozdrav Ribič Pucelj,

Lani poleti sem dobila potrjeno diagnozo endrometrioze (4,5cm velike ciste na levem jajčniku) – tudi na magnetni resonanci in do danes sem že 2x preložila operacijo (laparoskopijo) v bolnici Izola.. ker iskreno nekako nisem čutila, da lahko popolnoma zaupam. Tako, da vam pišem z vprašanjem ali Vi še operirate na Bledu? Kajti zasledila sem, da ste ena izmed največjih strokovnjakov na tem področju in mislim, da bi tokrat operacija bila uspešna.

Hvaležna za vaš trud in vso pomoč, vas toplo pozdravljam in vam želim prelepe poletne dni, Miša

doc. dr. Martina Ribič Pucelj odgovarja:

Žal ne operiram več. Če operacijo prelagate ni nič hudega, saj taka cista ne predstavlja nujne operacije, razen če imate tudi druge težave, bolečine ali neplodnost. Če pa ne zaupate vaši bolnišnici se poskusite naročiti na Ginekološki kliniki v Ljubljani Dnevni center za endometriozo, dr. Šalamun.
Lp

Več o tem kam se obrniti po pomoč si lahko preberete tukaj: https://endozavest.si/o-endometriozi/na-koga-se-obrniti/

Politika zasebnosti

Spoštujemo vašo zasebnost in se zavezujemo, da bomo osebne podatke, pridobljene prek spletnega informacijskega sistema, skrbno varovali in jih brez vaše privolitve ne bomo posredoval tretji osebi oziroma jih uporabili v druge namene. Ker obstajajo v spletnem informacijskem sistemu določene povezave na druge, zunanje spletne strani, ki niso vezane na nas, ne prevzemamo nobene odgovornosti za zaščito podatkov na teh spletnih straneh.

Hkrati se zavezujemo, da bomo po svojih najboljših možnih močeh varovali podatke in zasebnost obiskovalcev spletne strani .

Da bi preprečili nepooblaščen dostop do pridobljenih podatkov ali njihovo razkritje, ohranili natančnost osebnih podatkov in zagotovili njihovo ustrezno uporabo, uporabljamo ustrezne tehnične in organizacijske postopke za zavarovanje podatkov, ki jih zbiramo.

Več: https://endozavest.si/politika-zasebnosti/