Vrašanje: Nika N.

| | Categories: Vprašanja in odgovori

Pozdravljeni,
prosila bi vas za nasvet pri katerem ginekologu bi lahko opravila samoplačniški pregled, saj sem opazila, da vas ni več mogoče obiskati pri DC Bled. Opravila sem že nekaj pregledov a do sedaj niso ugotovili nič, sum pa je tudi na endometriozo. Vnaprej hvala za prijazno pomoč.
Nika N.

doc. dr. Martina Ribič Pucelj odgovarja:

Poklicite b DC Bled kjer me je nadomestila mlajsa kolegica

Politika zasebnosti

Spoštujemo vašo zasebnost in se zavezujemo, da bomo osebne podatke, pridobljene prek spletnega informacijskega sistema, skrbno varovali in jih brez vaše privolitve ne bomo posredoval tretji osebi oziroma jih uporabili v druge namene. Ker obstajajo v spletnem informacijskem sistemu določene povezave na druge, zunanje spletne strani, ki niso vezane na nas, ne prevzemamo nobene odgovornosti za zaščito podatkov na teh spletnih straneh.

Hkrati se zavezujemo, da bomo po svojih najboljših možnih močeh varovali podatke in zasebnost obiskovalcev spletne strani .

Da bi preprečili nepooblaščen dostop do pridobljenih podatkov ali njihovo razkritje, ohranili natančnost osebnih podatkov in zagotovili njihovo ustrezno uporabo, uporabljamo ustrezne tehnične in organizacijske postopke za zavarovanje podatkov, ki jih zbiramo.

Več: https://endozavest.si/politika-zasebnosti/